Bir güzellik serüveni
 
Facebook’ta 20 sene önceki okul arkadaşımdan gelen mesajı gördüğümde ne kadar sevinmiştim. Hele mesajının sonunda tüm sınıf arkadaşlarına ulaşıp bir toplantı ayarlayacağını okuduğumda heyecandan yerimden fırlayıp eski okul fotoğraflarımı bulmaya koştum. Fotoğraflarda arkadaşlarımın hepsini tek tek hatırlıyor, onların hayatlarında olan biteni ve şimdi nasıl göründüklerini öğrenmek için can atıyordum.

Sonra onların da beni merak ettiği geldi aklıma. Evet mutlu bir evliliğim, canım gibi sevdiğim iki çocuğum vardı. Hayat bana bu açıdan cömert davranmıştı ancak sorumluluklar, günlük koşuşturmalar ve en önemlisi de geçen yıllar haliyle görünüşümden çok şey alıp götürmüştü. Bunları düşününce eski sınıf arkadaşları toplantısı gözümü korkutmuş, beni hatırladıkları halimden daha farklı ve yaşlanmış görecekleri düşüncesi iyice moralimi bozmuştu. En samimi arkadaşımı arayıp korkularımı kaygılarımı anlattım. Toplantıya gitmekten vazgeçmek üzere olduğumu söylediğimde canım arkadaşım: “O toplantıya gitmelisin, hem de kendine güveni tam yenilenmiş capcanlı bir kadın olarak gitmelisin …” dedi.

Ertesi gün buluşup bu konularda oldukça bilinçli olan arkadaşımla güvenebileceğim, arzuladığım sonuçları sağlayabilecek bir hekim bulmak için araştırmalara başladık. Kötü bir sürprizle karşılaşmamak için fiyattan çok alabileceğimiz en iyi sonuca odaklandık. Yeni teknolojileri, kaliteli ürünleri kullanarak natürel sonuç alınan ve bana en çok güven veren kliniği seçerek işe başladık. Hekimim beni yüz güzelliğimi ortaya çıkaracak, cildi yenileyip gençleştirecek, genç ve taze bir görünüm sağlayacak güvenli bir çok farklı uygulama konusunda bilgilendirdi. Sonrasında da uygulamalara başladık.

Sonuç mu? Bugün bir hafta sonra gideceğim lise arkadaşları toplantısında giyeceğim elbisemi almak için alışverişe çıkacağım. İlk gün düşündüğümden çok daha iddialı bir elbise almaya karar verdim. Çünkü, artık aynaya baktığımda yaşlanmış, çökük bir yüz değil, ışıl ışıl parlayan, capcanlı bana gülümseyen bir yüz görüyorum.. Bu kısa süreçte yaşadığım değişimin bana kazandırdığı öz güvenle yepyeni bir hayata başladım. Bu arada eşimin beğeni dolu bakışlarını da yeniden hissetmek tabi ki paha biçilmez…

☎️ 0505 474 66 04

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız