Güzellik için doğru seçim önemli
 
Cildinizi, doğal olarak  kendinizi mükemmel hissetmeniz için pek çok seçenek var. Kremler serumlar,mikrodermabrazyon,peeling,lazer peeling,mezoterapi karışımları,prp,kök hücre,Hyaluronik Asit (HA) dolguları ve kırışıklık giderici enjeksiyon ürünleri gibi giderek daha popüler olan ameliyatsız  estetik uygulamalar.

“Bu ürün veya uygulamaların hepsinin ortak yanı size daha iyi görünmeyi vadediyor olmaları”. Oysa ki sizin yapmanız gereken kendiniz için doğru  olan seçeneği bulmak.

Zaman akıp giderken yağ dokuda azalma , yüz kaslarının gevşemesi ile yüz şeklimiz de değişim başlar. Ayrıca kemik yapıda su çekilmesi ve kalsiyum azalması bu duruma eşlik eder. Kısaca yüzümüzdeki kemikler büzülme, yumuşak doku yerçekimi ile aşağı doğru inme eğilimine girer. Bu dönemlerde kullandığınız kozmetik ürünlerin, veya denediğiniz  güzellik uygulamalarının işe yaramadığını düşünebilirsiniz.O halde  ne yapmalısınız?

Seçeneklerden birisi belki de  uzun yıllardır kullanılıyor olması güvenlik alanının genişlemesi kısaca pek çok kez kendini kanıtlaması hyalüronik asisdi öne çıkartıyor.

Yenileyici ve doğal bir nemlendirici olan hyaluronik asit uygulaması ile her yaşta daha canlı ve pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Vücudumuz da bulunan ve doğal bir şeker olan hyaluronik asit, su tutma yeteneği ile cildin pürüzsüz ve esnek görünmesini sağlar. Yüksek su tutma yeteneği sayesinde uygulandığında cildin pürüzsüzlüğünü artırır ve  kırışıklıkları açar ve  tedavi edilmesini sağlar. Bu durum gevşeme, yer çekimi etkisi ile kırışma ve sarkma eğilimine girmeye başlamış cildiniz için çok iyi bir haber.

Yüz dolguları, içeriklerindeki hyalüronik asit sayesinde uygulandıkları bölgelerde cilt için gerekli daha uzun süreli nemlenmeyi sağlar

Kullanılan kremler  ve serumlar hyalüronik asit içeriyor olabilirler.Ancak bu ürünler derinlere erişemedikleri için kısa süreli bir iyileşmeye yardımcı olurlar.Oysa doku içerisine uygulanabilen, güvenilirlikleri ve gelişmiş bağlantı teknolojileri ile hyalüronik asit dolguları   bir çok ameliyatsız estetik uygulamanın önüne geçmeyi başarmıştır.

Alın ortasındaki derin kırışıklıktan, göz altı bölgenizdeki çökmeden, kaz ayaklarınızdan kurtulmak veya yüzünüzün aşağı gelişini engellemek, dudaklarınızın çevresindeki kırışıklıklara karşı durmak, dudak köşelerinin aşağı dönüşünü engellemek, çene hattınızı güçlendirmek, burun kemerini azaltmak, burun ucunu kaldırmak veya çene ucunu düzeltmek fikri siz sıcak geliyorsa ön değerlendirme yapmak doğru olacaktır.

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız