Dudak üstü kırışıklıkları tedavisi - Lifeplus Nişantaşı
 
Dudak çevresinde çeşitli nedenlerle oluşan istenmeyen kırışıklıklar, olduğunuzdan daha yaşlı görünmenize neden olur. Yalnız sigara nedeniyle değil güneş ışınlarının kötü etkisi, kötü hava koşulları, stress  ve genetik özellikler yüzünden de oluşabilen ve yüzün pürüzsüz  görüntüsünü  bozan bu ince kırışıklıklardan Plexr Plazma Teknolojisi ile kurtulmak mümkün.

Estetik cerrahi uygulamalarına alternatif olarak geliştirilen ve maddenin dördüncü hali plazma kullanılarak yapılan Plexr, estetik tıptaki en yenilikçi gelişmelerden biri. İyileşme süresini, ameliyat öncesi ve sonrası komplikasyonları en aza indiren bu yöntemle çevre bölgelere ısı dağıtılmadan dudak çevresi, göz kapakları, genital bölge gibi hassas bölgelerde çalışabilmek mümkün.

Estetik cerrahiye kıyasla pek çok avantajı olan ve giderek yaygınlaşan Plexr uygulandığı bölgede, ortamda gaz halinde bulunan azot ve su buharını yüksek enerji ile plazma haline dönüştürerek etki eder. Etkileşim sonucu oluşturduğu iyon bulutu, cilt yüzeyini etkiler ve çok hızlı olarak yenilenme sağlar. Cildin kesilmesi gerekmez bu nedenle dikiş de yapılmaz. Çoğu kişi aynı gün iş ya da günlük yaşamına geri dönebilir. Ameliyattan daha hızlıdır.

Plexr, deneyimli hekimler tarafından uygulandığında güvenli, nisbeten acısız ve etkin bir yöntemdir. Çok çeşitli cilt kusurları için çarpıcı sonuçlar sağlayabilen Plexr ile ağız çevresinde dudak üstü-altın da görülen bir çok uygulamaya rağmen geçmeyen “ince-kalın, yüzeyel-derin kırışıklıklar” için çoğunlukla tek başına ve genelde tek seansta çözüm diyebiliriz.

3 boyutlu görüntüleme ve değerlendirme sonrası bölge temizlenir lokal anestezik krem ile uyuşturulur. sonrasında kırışan hat tedavi edilir. BB krem sürülerek işlem sonlandırılır. 7-10 gün içerisinde alttan yeni cilt gelişi gerçekleşir. Oluşan renk farklılığı veya yeni doku pembiliği BB krem ile korunarak çok kısa sürede normale döner. Uygulamanın en büyük özelliği “İz Kalmaması”.

Plexr hakkında daha fazla bilgi alın:

Plexr Uygulaması Nedir?

Plazma Enerjisinin Ameliyatsız Estetikte Kullanım Alanları

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

HİZMETLERİMİZ