Çizgi ve Kırışıklıklarınıza PRP Dokunuşu
 
Spor yaralanmalarını iyileştirmek için yıllarca başarıyla kullanılan bir uygulama olan PRP artık kırışıklıkların, yara izlerinin, güneş hasarının ve hatta göz altındaki koyu rengin görünümünü iyileştirmek için tercih edilen bir tedavi haline geldi.

Organik yapısı ve uyumlu ve olumlu etkileri nedeniyle tercih edilen PRP’de vücuda  kimyasallar yerine hastanın kendi kanından alınıp ayrıştırılır, bir dizi enjeksiyonla derinin altına geri verilerek uygulanır.

Yan etki olasılığı hemen hemen hiç yoktur çünkü vücudun kendi kanını reddetme ihtimali çok düşüktür.

Uygulandığı bölgeler:

  • Tüm Yüz
  • Boyun
  • Göz bölgesi (hem üst hem de alt göz kapakları)
  • Dekolte
  • Eller
  • Diğer vücut alanları

PRP öncesi sizi ne bekliyor?

PRP uygulaması yaklaşık 30 dakika sürer. Tedavi edilecek bölge  anestezik krem ile uyuşturulur.15 gün aralıklarla 3-4 kez uygulanıp, 6-12 ayda tek bir tekrar tedavisi ile sürdürülebilir. Güvenli bir tedavi olan PRP uygulaması sonrasında enjeksiyon yapılan bölgelerde nadiren şişme ve kızarıklık bazen de morarma görülebilir. 24 saat sonrasın da  makyajla kapatılabilir. Sonuçlar 3 haftada görünür hale gelir ve cildin dokusu ve tonundaki düzelme sonraki aylarda kademeli olarak artar.

PRP cildiniz üzerinde gençleştirici ve sıkılaştırıcı bir etki yaratır. PRP terapisi kollajeni uyarır, cildin dokusunu ve elastikiyetini geliştirir. Sağlıklı bir cilt elde etmek, ince çizgi ve kırışıklıklardan kurtulmak için ideal bir tedavidir.

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız