Güzelliğinize küçük bir dokunuş - Lifeplus
 
20’li yaşlar cildin ve güzelliğin zirvede olduğu yaşlar. 20’lerin sonu 30’ların başında yavaş yavaş değişim başlar. Özellikle sık kilo alınıp veriliyor,sigara kullanılıyor ise bu durum daha belirgindir. Genelde ilk olarak göz altı yağ yastıkçıkları erimeye başlar.Bu durm göz yaşı kanalını uzamış gibi gösterir.

Sonuçta bir volüm kaybıdır.Öncelikle göz altı ve kaz ayaklarında çizgilenmeler olarak görülür ve yavaş yavaş nazo labial bölge dediğimiz burun kenarlarından dudak köşelerine inen hat belirginleşmeye başlar.

Artık üst dudak yukarıdan aşağı gelişi hissetmeye başlamış  ve baskı altına girmiştir.Dudak dokusunun zayıflaması dudak üstü çizgilenmelerin artışına neden olur.

Bir süre sonra dudak köşeleri aşağı dönme eğilimine girer. Ve Çene yapısında özellikle konuşurken veya mimik yaparken kayıp olduğu hissedilir.

40’lı yaşlar ile ciltte başlamış bu volüm ve elastikiyet kaybına yüz kemiklerindeki kalsiyum azalması ve su çekilmesinin eşlik etmesi  ile oval yüz yapısı yuvarlaklaşma eğilimine girer.

Bu eğilim çene kenarında sarkma hissi ile kendini gösterir.

Kısaca yıllar içerisinde yüzünüzde olabilecekleri özetledim. Kendi başınıza çözümleyemediğiniz veya yetersiz kaldığınızı hissettiğiniz durumda yapılabilecek çok alternatif olduğunu bilmelisiniz.

Yapmanız gereken var olan sayısız uygulamadan sizin için en uygun olanı bulmak.

Birlikte çözüm aramak sizin için en doğruyu bulmak, kısaca “küçük bir dokunuş” için hazırız.

Dr. Ahmet Karaçam

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız