Corage – QMR Uygulaması

Corage - QMR Teknolojisi - Lifeplus Nişantaşı

Klasik tek dalga boyu kullananan RF teknolojilerinden farklı, 16 dalga boyu kullanarak etkisini hızla gösteren yeni Corage –  QMR (Quantum Moleküler Rezonans) teknolojisi ile dermis ve epidermise iletilen dalgalar ve odaklı ısı ile acısız ağrısız, kolajenin yeniden yapılanması cildin canlanmasına yardımcı.

Corage - QMR Teknolojisi - Lifeplus Nişantaşı

Yüz yenilemede yeni Quantum Moleküler Rezonans teknolojisi.

👉 Cilt yenileme,
👉 Kırışıklık açma,
👉 Kaş kaldırma ve gözle görülür lifting etkisi…

Uygulama 4 aşamalı:

1- Egg başlık; QMR enerjisini, temas ile soft olarak vakumladığı cilde, dermis – epidermise saniyeler içerisinde iletiyor.Bu sayede acı ağrı ve morluk olmadan cilt kendisini yeniliyor, soft lifting etkisi gözle görülüyor, sıkılaşma başlıyor.

2- Seramik başlık, egg başlık sonrası cildi nazikçe gevşetir ve yaşlanan hücre dokularını ve atıklarını boşaltarak hücre fonksiyonunun aktivasyonunu sağlar. Dermis kalınlığı arttıkça sıkılaştırıcı etki hissediliyor.

3- Plazma başlığı ile, ciltteki kırık veya kırılma eğiliminde olan ince kırışıklıklar özellikle göz çevresi uyarılıyor, arzu edilirse açtığı mikro gözeneklerden cilt ihtiyacına göre mezoterapi uygulanabiliyor. Cildin sterilize edilmesine ve yüzeydeki ölü dokunun temizlenmesine yardımcı. Gözenekleri hızla küçültme ve tonlama etkisi önemli özelliği.

4- Son olarak QMR iletken Eldiven ile yapılan masaj, QMR çok dalga boylu rezonans enerjisini iletebilen özel dokusu sayesinde ulaşılması zor bölgelere iletim sağlar.Hücre proliferasyonunu, hücre aktivasyonunu ve dermal tabakanın yeniden yapılanmasını destekler.

Acı ağrı olmadan ve günlük yaşantıyı etkilemeden, haftada 1-2, toplamda 4-6 seans uygulama.

Corage - QMR Teknolojisi - Lifeplus Nişantaşı