Güzelliğiniz için Somon DNA - Lifeplus Nişantaşı
 

Yaşlanma kaçınılmaz olan doğal bir süreçtir. Ancak, gerek iş yaşantısında gerekse sosyal çevrede hedeflerine ulaşmak içingörünümün önemli olduğuna inanan kişiler yaşlanma belirtilerini ertelemeyi ve genç görünümünü korumayı arzularlar. Son  yıllarda bu amaçla cildi gençleştirme ve cerrahi olmayan tedavilerle yüz yenileme için yenilikçi bir çok tedavi geliştirildi. Bunlar arasında Somon DNA, yaşlanma karşıtı destek tedaviler arasında yeni oldukça popüler ve etkin bir tedavi olarak karşımıza çıkıyor.

Somon DNA’sı, cilt elastikiyetini ve hidrasyonunu  geliştirmede şaşırtıcı sonuçlar sağlayabiliyor. İnsanlarınki ile çok benzer temel yapıya sahip olan Somon DNA, bozuk cildi onarmada da önemli bir rol oynuyor.

Cilde küçük miktarlarda enjekte edildiğinde Somon DNA’nın cilde sağladığı yararlar şöyle sıralanabilir:

  • Cildin esnekliğini arttırarak kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünümünü azaltır daha yumuşak ve daha sıkı bir cilt gelişir.
  • Cildi genç ve parlak tutmak için bozuk cilt hücrelerini onararak yaşlanma saatini tersine çavirir.
  • Cildin temel katmanlarını güçlendirir ve yoğunlaştırır, cilt hücrelerinin yenilenmesini kolaylaştırır.

Doğal cildi canlandırıcı ve iyileştirici özelliği nedeniyle Somon DNA genellikle uygulandığı şu bölgelerde çok iyi sonuçlar verir:

  • Koyu göz çevreleri
  • Genişlemiş gözenekler
  • Kırışıklıklar ve ince çizgiler
  • Sivilce izleri

Somon DNA Nasıl Uygulanır?

Somon DNA Cilt altına küçük iğneler ile uygulanır. Cildi nemlendiren hyaluronik asitli mezoterapi ile birlikte veya dönüşümlü olarak kullanılması etkinliğini artırır.  Cildin ihtiyacına göre 1-3 hafta aralıklarla 1-4 seans kadar uygulanan Somon DNA’nın artan etkisi haftalar içinde görülür.

Yüz, boyun, dekolte ve yaşlanmanın etkilerini gösteren  eller gibi tüm alanlarda uygulanabilir.

Uygulama sonrası ciltte hafif kızarıklık ve iğne nedeniyle küçük morluklar olabilir bunlar da makyajla kolaylıkla gizlenebilir.

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız