Ameliyatsız Dış Genital Estetik

Ameliyatsız Genital Yenileme - Lifeplus | Nişantaşı

Dış genital bölge ile ilgili sık karşılaşılan estetik sorunlar;

  • Renk koyuluğu,
  • Dış dudakların incelmesi, kırışma eğilimi, dolgunluğunu veya elastikiyetini yitirmesi,
  • İç dudakların düzensizliği, dış dudakların dışına sarkması olarak sıralanabilir.

Renk koyuluğu: Bazen doğuştan, genelde ağda uygulamalarından veya hormonal nedenler ile renk değişikliği olabilir. Renk açıcı çok farklı seçenek olmakla birlikte seçeneklerin büyük bölümü ortalama en az 3-4 seans gerektirir. Plazma enerjisi ile lokal anestezik uygulaması sonrası genelde bir nadiren 2 seansta ton açılması gerçekleşmekte.

Dış dudaklar: Elastikiyet kaybına bağlı büzülme, küçülme gibi durumlarda ortalama 1-5 yıl kalabilen, natürel yapıda, normal doku yumuşaklığında hyalurnik asit içerikli özel dolgular kullanılabilmekte. Süre sonunda etkisi geçse dahi görsel olarak daima ilk halinden daha iyi durumda olduğu gözlemlenir.

İç Dudaklar: Bu güne kadar genellikle cerrahi müdahaleler ile çözüm aranırken, cerrahide ağrı, acı nekahat süresi ve cinsel kısıtlama süresinin uzunluğu gibi nedenler farklı yöntemlerin gelişmesini sağladı.

Sarkmanın az ya da orta şiddette olduğu durumlarda, sarkmayı yeniden yapılandırmak için fraksiyonel lazer tedavisi ya da radyo frekans seansları kullanılabilmekteydi.

Ameliyatsız Dış Genital Estetikte Son Teknolojik Gelişmeler

Son olarak yeni teknolojik gelişmelerden plazma enerjisi öne çıkmakta. Bölgeye lokal anestezik krem uygulaması ve 45 dakika bekleme sonrası yapılan, yaklaşık 20 dakika süren uygulama ile elastikiyet kaybının %40 toparlanması , sonrasında kullanılan nemlendirici kremler ile 5-7 gün içerisinde iyileşmesi, kansız-dikişsiz ve ameliyatsız olması ve ilişkiye izin vermesi yöntemin üstünlükleri.

Ameliyatsız Dış Genital Estetik - Lifeplus | Nişantaşı

%85 hasta memnuniyeti ihtiyaç halinde rötuş için 3 ay sonra tekrarlanabilmesi ve hiçbir komplikasyonunun olmaması diğer avantajları.

Diğer Yenileme Uygulamalarımız