Lifeplus Instagram
Lifeplus Facebook
Lifeplus Telefon
mail-icon

 

Vectra 3D M3

 

Vectra M3 3D Görüntüleme Sistemi

3 Boyutlu Yüz AnaliziVectra M3 3D Fotoğraflama ve Simülasyon sistemi ile yüzünüzü hayal ettiğiniz gibi görmek sizi şaşırtacak!
Ameliyatsız estetik uygulamalar her ne kadar geri dönüşümlü olsa bile uygulama sonrasını hayal etmek bir çoğumuz için genelde zor.  Başka birisinde çok beğendiğiniz ve çok isteyerek yaptırdığınız bir uygulama siz de hiç hoş durmayabilir.  Sonuçta ortaya çıkacak görüntü hakkında önceden bilgi sahibi  olmak son derece önemli olsa gerek.

Yüzünüzde yaptıracağınız ameliyatsız estetik bir uygulama geri dönüşümlü olsa da üzücü bir sonuçla karşılaşmamak için uygulama öncesinde hekiminize ne istediğinizi tam olarak anlatabilmeniz ve hekiminizin tıbben nelerin mümkün olduğunu size göstermesi Vectra M3 3D ile görsel olarak mümkün.

3 Boyutlu Yüz AnaliziAmerikan Canfield teknolojisi ile üretilen sistem, farklı açılarla yerleştirilmiş 6 fotoğraf makinası ile aynı anda 36 mega pixel çözünürlükte renkli fotoğraflar çeker.  Bu fotoğraflardan yararlanarak özel bilgisayar yazılımı 3 boyutlu modelinizi oluşturur. Sonrasında Vectra yazılımı arzu edilen edilen değişikliklerin dijital olarak gerçekleşmesini sağlar.  Böylece muayene sürecinde hiç beklemeden hekiminiz arzu ettiğiniz değişikliklerin kendi yüzünüzde nasıl görüneceğini bilgisayarı üzerinden size gösterebilir.

İstediğinizi imajı başkalarına ait beğendiğiniz fotoğrafları üzerinden ya da sadece her iki yan ve önden çekilmiş fotoğraflarınızla değil kendi 3 boyutlu görüntünüz üzerinden dilediğiniz gibi ifade edebilirsiniz.  Hekiminiz hem ayna görüntünüzü hem de başkalarının sizi nasıl göreceğini bilgisayarı üzerinde yapacağı işlemlerle simüle edebilir.

Farklı alanlardaki uzman hekimlerin teşhis koymak ve doğru tedaviye başlamak için kullandıkları manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, ultrasonografi, röntgen gibi modern görüntüleme tekniklerine benzer , ameliyatsız estetik uygulamalar yapan grupta yer alan hekimlerde Vectra M3 3D’yi uygulama öncesi hastanın 3 boyutlu görüntülerini değerlendirmek ve simüle ederek belirsizliği ortadan kadırmak için kullanmakta.

Ameliyatsız estetik uygulamalardaki sonuç anatomik yapınıza ve hekiminizin tekniğine, tecrübesine ve kullandığı ürüne bağlı olmakla birlikte genelde  Vectra M3 3D Simülasyon görüntülerine yakındır.  Detaylı bilgiyi , görüntüleme sırasında hekiminizden alın..


 

DAHA SAĞLIKLI ve ZİNDE BİR YAŞAM İÇİN
 

İLETİŞİME GEÇİN

 

0505 474 66 04


 

TÜM HİZMETLERİMİZ