Meso Deluxe

Mesodeluxe - Lifeplus | Nişantaşı

Meso Deluxe Nedir?

Cilt altına mezoterapi ve düşük molekül ağırlıklı hyalüronik asit karışımları uygulayarak kolajen aktivasyonu, elastin sentezi, fibroblastların uyarılması ve nemlenme sağlanır. Kısaca cildin yaşlanmasını önlemeyi hedefler. Donuk ve yorgun görünen cildin canlandırılması ve hidrasyonu için önerilir.

Uygulama içeriğinde bulunan;

Amino asitler; Fibroblast sentezini harekete geçirir . Kolajen, prolin ve lisin içerir. Elastin ise treonin ve aspartik asit içermekte.

Vitamin A,B,C,E; Cilt elastikiyetini artırır, kollajen sentezine yardımcı olur ve serbest radikallerin yaratacağı olumsuzlukları engeller.

Hyaluronik asit; Derinin viskozitesini artırır ve elastikiyet için olmazsa olmazlardan.

Co-enzimler; Dokuların yeniden yapılanmasını sağlar.

Tüm bu içeriğe, özel enjeksiyon tekniğinin de trombosit aktivasyonunu tetiklemesi eklendiğinde nemlendirici, canlandırıcı ve onarıcı etki maksimize olur.

Meso Deluxe Nasıl Uygulanır?

Tedavi haftada 1, toplam 3 uygulama. Azalan veya yok olmaya yüz tutmuş cilt rezervlerini doldurma amacı taşır. Sonrasında kolajen ve elastin artışı başlar. Hidrasyon artar ve sıkılık hissedilir.

Uygulanan bu formül, yüz gençleştirme ve biyolojik denge için gerekli olan vitaminlerin ve minerallerin tümünü içerir.

Meso Deluxe Uygulaması Sonrası Süreç

Çoklu enjeksiyon uygulaması olup öncesinde, anestezik krem nadiren de olsa makyajla kapatılabilen minik geçici morlular olabilir.