10 Nokta Facelift – Kod Nokta Dolgu

10 Nokta Facelift - Lifeplus | Nişantaşı

10 Nokta Facelift Nedir?

Yüzünüzde çok kısa sürede lifting efekti yakalamak için önerilen bir uygulama. Bölgeye göre değişen yoğunlukta ve farklı teknolojide, görünüm olarak lift etkisi yaratan, biyolojik olarak etkisi ortalama 1.5 yıl süren ve vücut tarafından yok edilebilen, hyalüronik asit içeren karışımlar kullanılmakta.

Nasıl Uygulanır?

Uygulama, Canfield Vectra M3 3D ile görüntüleme ve değerlendirme sonrası yüzde lifting etkisi yaratan kişiye özel anatomik 10 noktaya hyalüronik asit enjeksiyonuna dayanır. İçeriğinde lokal anestezik bulunur. Çoğu zaman ağrı, acı ve kanama olmayan bir uygulamadır.

Sonuçta elmacık kemiklerinde hafif belirginlik, kaz ayaklarında yumuşama göz altlarında yorgunluk belirtisinin azaltılması, dudak kenarlarındaki düşüklüğün düzeltilmesi mümkün.

Ek olarak, eğer sorun varsa aynı zamanda, göz altı ışık dolgusu, burun kemeri düzeltilmesi, burun ucu kaldırılması, dudak kontürü, dudak volümü artırılıması, çene yapılandırması yapılabiliyor.

Özellikle yüz bölgesi uygulamaları farklı bölgelere çok az uygulama yapılarak dinlenmiş taze bir görünüm elde etmeyi amaçlar.

Kimler için uygun?

Bakımlı ve zinde görünmek isteyen,genelde çalışan insanların tercihi. Genel anlamda iyileşme süresine ihtiyaç duymayan, hemen günlük hayata dönülebilen bir uygulama.