Sıvı Yüz Germe – Liquid Facelift

 

Lifeplus Instagram
Lifeplus Facebook
Lifeplus Telefon
mail-icon

 

Sıvı Yüz Germe

 
 

Sıvı Yüz Germe – Liquid Facelift Nedir?

Sıvı yüz germe – Liquid facelift , farklı yoğunluklardaki dolguların özel bir teknik ile uygulanması ile yenilenmeyi sağlar. Uzun yıllardır var olan kendini kanıtlamış bu ürünler,özel kombinasyonlar ve değişik enjeksiyon teknikleri ile yüz de lifting etkisi yaratmıştır. Sıvı yüz germe (liquid facelift) yeni geliştirilen ürünler  ve yenilenen enjeksiyon teknikleri ile her geçen gün gelişmekte, sonuçlar son derece başarılı.

Neler Yapılabilir?

Bu uygulama ile göz altı torbaları gizlenebilir, koyu renk halkalar açılabilir, kaslar gerilerek göz çevresi aydınlatılabilir, yanaklardaki gevşeklik ve doku kaybı giderilebilir, çene çevresi gevşeme ve sarkmalar giderilebilir, dudak kenarları aşağı sarkmaları düzeltilebilir.

Etkisi
Kullanılan yeni jenerasyon dolgu maddeleri, hacim kaybını karşılarken diğer yandan yüzde elastin ve kollajen üretimini uyarırlar.Uyarılmanın başlaması ile lift efekti gözle görülür.Sonuçta kırışıklıklar açılır.

Kişiye Özel Uygulama
Yüzde yaşa bağlı oluşan değişiklikler kişiden kişiye farklılık gösterir. Tüm yüz uygulamalarında olduğu gibi sıvı yüz germe (liquid facelift) uygulamalarında da kişiler ayrı ayrı değerlendirilmeli ve gereken tedavi planlanmalı. Kısaca kişiye özel değerlendirme ve kişiye özel uygulama yapılmalı.

 

AMELİYATSIZ UYGULAMALAR