Pasif Jimnastik

Lifeplus Instagram
Lifeplus Facebook
Lifeplus Telefon
mail-icon

 

Lifeplus

“Compex Mi-Fitness” elektro kas uyarıcı cihaz ile gerçekleştirilen bölgesel pasif jimnastik; forma kavuşmanız, kas gücünüzü artırmanız ve sağlıklı kalmanız için ideal. Bu uygulama ile kalori harcanmaz. Kas çalıştırmak için vaktiniz yok veya ortopedik bir sorununuz var ise bu uygulama önerilir.

 

COMPEX’te akımlar; güvenilir, acısız ve WHO (Dünya Sağlık Örgütü) onaylıdır.

Nasıl çalışır?

Elektro kas uyarıcı cihazın çalışma prensibi, normal kas sıkıştırma ile aynıdır. Normalde bir kası sıkmaya karar verdiğimizde, beyin bu emri elektrik akımı şeklinde sinirler boyunca iletir. Böylece harekete geçen motor sinir sistemi aracığıyla kas sıkıştırılır.

Bölgesel pasif jimnastik (elektro kas uyarıcı cihaz) uygulamasında ise; motor sinir sistemine gönderilen, güvenli ve ağrısız elektrik akımı ile uyarı oluşturulur ve kas sıkıştırılır. Kas bu uyarının beyinden mi (normal kas sıkıştırma) yoksa elektrik akımı ile mi olduğunu ayırt etmeksizin aynı şekilde kasılır.

 

Uygulanan Programlar

SPOR : Aktif yenilenme, konsantrik, eksantrik, dayanıklılık, kuvvet ve hız kazanmak, kas geliştirme, sıçrama, ısınma, gerdirme.

FITNESS : Aerobik, kas çalıştırma.

ESTETİK : Kas sıkılaştırma, şekle sokma, zayıflama sonrası sarkmaların önlenmesi, incelme.

MASAJ : Rahatlatıcı masaj, tedavi edici masaj, gevşetme masajı.

AĞRI : Eklem ağrısı, boyun ağrısı, bel ağrısı, lumbago, siyatik, sırt ağrısı, dirsek ağrısı, kasılma/gevşeme/kas gevşetme

DOLAŞIM SİSTEMİ : Kan dolaşımını düzenleme ve hızlandırma.

REHABILITASYON : Kas incelmesi, kas güçlendirme, kuvvet artırma.

 


Botoks Nişantaşı İletişim

 
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız