Ameliyatsız estetikte H100 uygulaması
 
Tüm bedenimizi çevre koşullarına karşı bir bariyer oluşturarak koruyan ve organlarımızı izole eden en vücut örtümüz veya en geniş organımız da diybileceğimiz cildimizi korumak için doğal mekanizma yeterli değil. Cildimizi korumak ve kuruluğunu önlemek için ona ek destek sağlamak şart.

Bu amaçla önerilen H-100 Bio-Revitalizasyon, cildin tazeliğini korumasına yardım eden, bir mineraller, aminoasitler ve vitamin B kombinasyonudur. H-100 Revitalizasyon aynı zamanda cildin kendi kendini korumasını sağlayıcı hayati süreçlerin, verimli bir şekilde oluşması için en uygun hidrodinamik denge ve metabolik koşulların sağlanmasına yol açan  bir uygulama. H-100,cildinizin ihtiyaç duyduğu, canlılık ve yenilenmeyi size sunar,

  • Yeni hücreleri uyarır.
  • İnce kırışıklıkları ve sarkmaları azaltır.
  • Cildin nemlenmesini, yoğunlaşmasını ve elastikiyetini geri kazandırır.
  • Cildin parlaklığını geliştirir.

Pro Kollajen

Kollajen, hücreler arası matrisin ana bileşenidir, bağ dokusunun bağlanma, gerilme mukavemeti ve esnekliğini korumakla sorumludur, ayrıca suyla bağ kurmak için olağanüstü bir kabiliyete sahiptir. Kollajen yapı cildin üst katmanlarını destekleyen bağ dokusunun iskeletidir. Bu sayede cilt yeterli elastikiyet ve gerginlik kazanır.

Hiyalüronik Asit

H-100 Bio-Revitalizasyon, cildin visko-elastik dengesi için vazgeçilmez bir unsur olan, yaşlanmayı azaltan doğal kolajenin uyarılmasına yardımcı olan hiyalüronik asit de içerir. Bilindiği gibi hiyalüronik asitin  ana işlevi cildin su seviyesini korumak, fizyolojik bir etki yaratmaktır. Dokuları tutan lifleri geliştirerek cildin sıkılığını ve elastikiyetini arttırır.

DMAE

H-100 Bio-Revitalizasyon’da bulunan DMAE ise dokuların sağlamlığını geri kazandırır, serbest radikallere karşı korur, ter bezlerindeki nikotin reseptörlerini uyararak nemlendirme etkisi yaratır. Hücresel beslenme ve hidrasyonu arttırır.

Komple biyolojik bir canlandırıcı tedavi olan H100 aşısı Ayrıca bilinen en güçlü antioksidanlardan olan “mannitol” un varlığı ile de diğer mezoterapi ürünlerinden farklılık gösterir.

Daha fazla bilgi almak için bizi arayın: 0505 474 66 04

 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı
 
Lifeplus Nişantaşı - Vectra 3 Boyutlu Görüntüleme
 
Lifeplus Nişantaşı
 
 

UYGULAMALARIMIZ

 

Yazılarımız